1 * hěvzdičkové apartmány v Mödling

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Mödling. Najděte si jeden z hotely a apartmány přímo ve městě, nebo i v okolí Mödling, kde najdeme města Maria Enzersdorf, Perchtoldsdorf, Gumpoldskirchen, Vösendorf a Hinterbrühl.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 result nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Appartements Verberne 

Foto: Appartements Verberne
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %

Just a 2-minute walk from Mödling Train Station, Appartements Verberne offers spacious and barrier-free apartments, all fitted with anti-allergenic bedding. Wi-Fi access is free of charge.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
person56 - 84 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
person75 - 145 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi (4 dospělí)
person55 - 125 EUR za noc

Hotely v okolí Mödling

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Mödling jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Mödling. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Mödling.


2. Apartment Rosse 

Foto: Apartment Rosse
Vzdálenost: 1.8 km
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
73 %

Offering free Wi-Fi, a flat-screen TV, and a fully equipped kitchen, this non-smoking studio in Maria Enzersdorf is just a 20-minute drive from Vienna city centre.

Pokoje

Studio
osoba30 - 30 EUR za noc

2 result nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: