Ubytování v Mödling

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Mödling. Najděte si jeden z hotely a apartmány přímo ve městě, nebo i v okolí Mödling, kde najdeme města Maria Enzersdorf, Perchtoldsdorf, Gumpoldskirchen, Vösendorf a Hinterbrühl.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Deluxe Apartment & Suite 

Foto: Deluxe Apartment & Suite
Lokalita: Vösendorf
Vzdálenost: 4.4 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Deluxe Apartment & Suite se nachází ve Vösendorfu. Nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a klimatizované ubytování.


2. Gästehaus Hofer 

Foto: Gästehaus Hofer
Lokalita: Gumpoldskirchen
Vzdálenost: 5.0 km
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
90 %

Gastehaus Hofer is situated in famous wine town of Gumpoldskirchen, 5 km from Baden and 20 km from Vienna. The property offers its own winery and wine tavern, and wine tastings with the owner's self-produce wines are offered upon request.


3. Villa Nina 

Foto: Villa Nina
Lokalita: Perchtoldsdorf
Vzdálenost: 5.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Situated in the quiet mansion district of Perchtoldsdorf, Villa Nina offers room in a homestay, a garden and a terrace. Free WiFi is available in all areas. A tram stops just a 5-minute walk away and provides connection to Schönnbrunn Palace and Zoo.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj typu Economy
osoba49 - 49 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkónem
person66 - 86 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: